21.8 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Kielczanin wiózł zza granicy ponad sześć litrów amfetaminy!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

O przemyt znacznej ilości narkotyków podejrzany jest 51-latek, który wpadł w ręce kieleckich policjantów. Stróże prawa mówią, że mężczyzna przywiózł zza granicy ponad sześć litrów płynnej amfetaminy. Oceniają, że można by z niej wyprodukować około ośmiu kilogramów czystego narkotyku.

Kieleccy policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wzięli pod lupę 51-letniego mieszkańca miasta. Dotarli do informacji, że może przewozić zza granicy pokaźną ilość zakazanego środka. Po godzinie 13 w niedzielę, na trasie w gminie Miedziana Góra zatrzymali do kontroli dostawczego citroena, którego mężczyzna prowadził. – W samochodzie znaleźli dwulitrową butelkę po napoju oraz pięciolitrową bańkę. W obu była ta sama substancja, którą tester zidentyfikował jako płynną amfetaminę. Było jej łącznie ponad sześć litrów.

Według szacunków śledczych walczących z przestępczością narkotykową, z takiej ilości można by przygotować około ośmiu kilogramów czystego narkotyku – relacjonuje starszy sierżant Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. 51-latek usłyszał zarzut przemycenia znacznej ilości środków psychotropowych z innego kraju Unii Europejskiej, za co grożą co najmniej trzy lata więzienia. Dla dobra sprawy policjanci nie zdradzają skąd pochodziła amfetamina. We wtorkowe przedpołudnie mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

minos aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520