Kiedy wystąpią Polacy na igrzyskach w Rio? – terminarz

Kiedy wystąpią Polacy na igrzyskach w Rio? – terminarz

Terminarz Igrzysk Olimpijskich 2016. Kiedy wystąpią Polacy? Naszych reprezentantów będzie można oglądać codziennie od pierwszego do przedostaniego dnia Igrzysk w Rio de Janeiro. Zobaczcie, kiedy będziecie mogli śledzić zmagania Polaków.

 

5 sierpnia, piątek 18:00-20:00 Łucznictwo, Kobiety indywidualnie, kwalifikacje

6 sierpnia, sobota 13:30-14:30 Wioślarstwo, Jedynka mężczyzn, eliminacje 14:30-20:57 Kolarstwo szosowe, Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn, finał 16:00-16:30 Wioślarstwo, Dwójka podwójna kobiet, eliminacje 17:30-17:50 Wioślarstwo, Czwórka podwójna mężczyzn, eliminacje 17:50-18:10 Wioślarstwo, Czwórka podwójna kobiet, eliminacje 18:00-19:15 Strzelectwo, Pistolet pneumatyczny 10 m, mężczyźni, kwalifikacje 18:51-19:15 Pływanie, 400 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 19:45-20:06 Pływanie, 100 m stylem klasycznym mężczyzn, kwalifikacje 20:09-20:25 Pływanie, 4×100 m stylem dowolnym kobiet, kwalifikacje

7 sierpnia, niedziela 14:00-14:50 Strzelectwo, Pistolet pneumatyczny 10 m, kobiety, kwalifikacje 14:45-16:15 Gimnastyka, Gimnastyka sportowa kobiet, eliminacje 15:10-15:40 Wioślarstwo, Dwójka bez sternika kobiet, eliminacje 15:40-16:20 Wioślarstwo, Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, eliminacje 16:20-17:00 Wioślarstwo, Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, kwalifikacje 16:30-18:00 Gimnastyka, Gimnastyka sportowa kobiet, eliminacje 17:15-21:21 Kolarstwo szosowe, Wyścig ze startu wspólnego kobiet, finał 17:30-20:12 Kajakarstwo, Slalom, Kanadyjki jedynki (C1), mężczyźni, eliminacje 18:20-21:14 Kajakarstwo, Slalom, Kanadyjki jedynki (K1), mężczyźni, eliminacje 18:24-18:59 Pływanie, 200 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 19:23-19:41 Pływanie, 100 m stylem grzbietowym mężczyzn, kwalifikacje 19:30-21:00 Gimnastyka, Gimnastyka sportowa kobiet, eliminacje 20:00-21:45 Siatkówka, Polska – Egipt, turniej mężczyzn Grupa B 20:17-20:33 Pływanie, 4×100 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 21:40-23:10 Piłka ręczna, Polska – Brazylia, turniej mężczyn, Grupa B 22:30-00 Gimnastyka, Gimnastyka sportowa kobiet, eliminacje

8 sierpnia, poniedziałek 01:30-3:00 Gimnastyka, Gimnastyka sportowa kobiet, eliminacje 15:00-15:36 Judo, Kategoria 57 kg kobiet, eliminacje 15:50-16:10 Wioślarstwo, Ósemka mężczyzn, eliminacje 17:30-19:52 Kajakarstwo, Slalom, Kanadyjki dwójki (C2) mężczyzn, eliminacje 18:05-18:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 1 18:05-18:55 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 1 18:10-20:54 Kajakarstwo, Slalom, Kajaki jedynki kobiety (K1), eliminacje 18:15-18:40 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 1 18:31-18:56 Pływanie, 200 m stylem motylkowym mężczyzn, kwalifikacje 18:59-19:24 Pływanie, 200 m stylem zmiennym kobiet, kwalifikacje 19:05-19:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 2 19:15-19:40 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 2 19:30-20:20 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 2 20:05-20:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 3 20:15-20:40 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 3

9 sierpnia, wtorek 16:30-18:00 Piłka ręczna, Niemcy – Polska, turniej mężczyzn, Grupa B 18:03-18:27 Pływanie, 100 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 18:05-18:30 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 4 18:05-18:55 Żeglarstwo, Finn, mężczyźni, wyścig 1 18:15-18:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 4 18:15-19:05 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 3 19:05-19:30 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 5 19:15-19:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 5 19:21-19:45 Pływanie, 4×200 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 19:40-20:30, Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 4 20:05-20:30, Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 6 20:15-20:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 6 22:05-23:50 Siatkówka, Polska – Iran, turniej mężczyzn, Grupa B

10 sierpnia, środa13:30-14:46 Kolarstwo szosowe kobiet, jazda indywidualna na czas, finał 15:00-18:00 Kolarstwo szosowe mężczyzn, jazda indywidualna na czas, finał 15:00-15:36 Judo, Kategoria 70 kg kobiety, eliminacje 18:03-18:24 Pływanie, 100 m stylem dowolnym kobiet, kwalifikacje 18:05-18:55 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 5 18:15-19:05 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 1 18:27-18:52 Pływanie, 200 m stylem grzbietowym mężczyzn, kwalifikacje 19:30-20:20 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 6 19:40-20:30 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 2

11 sierpnia, czwartek 14:00-15:45 Strzelectwo, Karabinek małokalibrowy trzy pozycje 50 m, kobiety, kwalifikacje 15:00-15:36 Judo, Kategoria 78 kg, kobiety, eliminacje 16:30-18:00 Piłka ręczna, Polska – Egipt, turniej mężczyzn, Grupa B 18:03-18:19 Pływanie, 50 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 18:05-18:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 7 18:05-18:55 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 3 18:15-18:40 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 7 19:05-19:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyżni, wyścig 8 19:15-19:40 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 8 19:25-19:43 Pływanie, 100 m stylem motylkowym mężczyzn, kwalifikacje 19:30-20:20 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 4 19:46-20:11, Pływanie, 200 m stylem grzbietowym kobiet, kwalifikacje 20:00-21:45 Siatkówka, Polska – Argentyna, turniej mężczyzn, Grupa B 20:05-20:30 Żeglarstwo, RS:X, mężczyżni, wyścig 9 20:15-20:40 Żegalrstwo, RS:X, kobiety, wyścig 9 21:00-21:16 Kolarstwo torowe, sprint drużynowy mężczyźni, eliminacje 21:19-22:10 Kolarstwo torowe, wyścig drużynowy na dochodzenie 3 km, kobiety, eliminacje

12 sierpnia, piątek 14:00-19:00 Strzelectwo, Skeet, kobiety, kwalifikacje 14:30-16:47 Lekkoatletyka, rzut dyskiem mężczyzn, eliminacje 15:15-16:45 Lekkoatletyka, bieg na 800 m mężczyzn, eliminacje 15:54-17:39 Judo, Kategoria +100 kg mężczyżni, eliminacje 18:03-18:39 Pływanie, 50 m stylem dowolnym kobiet, kwalifikacje 18:05-18:30 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 10 18:05-18:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 1 18:15-18:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 10 18:15-19:05 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 7 18:15-19:05 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 5 18:24-19:54 Pływanie, 1500 m stylem dowolnym mężczyzn, kwalifikacje 19:05-19:30 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 11 19:05-19:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 2 19:15-19:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 11 19:40-20:30 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 8 19:40-20:30 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 6 20:05-20:35 Żeglarstwo, RS:X, kobiety, wyścig 12 20:05-20:35 Żeglarstwo, 49er, kobiety, wyścig 3 20:05-20:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 3 20:15-20:40 Żeglarstwo, RS:X, mężczyźni, wyścig 12 20:16-20:36 Pływanie, 4×100 m stylem zmiennym mężczyzn, kwalifikacje 21:14-21:50 Kolarstwo torowe, sprint indywidualny mężczyzn, eliminacje 13 sierpnia, sobota 18:05-18:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 4 18:05-18:55 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 9 19:05-19:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 5 19:30-20:20 Żeglarstwo, Laser, mężczyźni, wyścig 10 20:00-21:45 Siatkówka, Polska – Rosja, turniej mężczyzn, Grupa B 20:05-20:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 6

14 sierpnia, niedziela 00:50-20:20 Piłka ręczna, Szwecja – Polska, turniej mężczyzn, Grupa B 18:05-18:55 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 7 19:30-20:02 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 8

15 sierpnia, poniedziałek 14:00-14:24 Kajakarstwo, kanadyjki jedynki C1, 1000 m mężczyźni, eliminacje 14:00-16:30 Pływanie, otwarty akwen 10 km, kobiety, finał 14:24-14:38 Kajakarstwo, kajaki dwójki K2, 500 m kobiety, eliminacje 14:30-16:00 Piłka ręczna, Polska – Słowenia, turniej mężczyzn, Grupa B 14:38-15:06 Kajakarstwo, kanadyjki jedynki K1, 200 m kobiety, eliminacje 18:05-18:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 7 18:15-19:05 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 9 19:05-19:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 8 19:40-20:30 Żeglarstwo, 470, kobiety, wyścig 10 20:05-20:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 9 22:05-23:50 Siatkówka, Polska – Kuba, turniej mężczyzn, Grupa B

16 sierpnia, wtorek 18:05-18:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 10 19:05-19:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 11 20:05-20:35 Żeglarstwo, 49er, mężczyźni, wyścig 12

17 sierpnia, środa 14:51-15:12 Kajakarstwo, kajaki jedynki K1, 500 m kobiety, eliminacje 15:55-16:37 Lekkoatletyka, bieg na 800 m kobiet, eliminacje

18 sierpnia, czwartek 14:15-18:00 Taekwondo, 68 kg mężczyźni, eliminacje 14:55-15:48 Lekkoatletyka, pchnięcie kulą mężczyzn, eliminacje 15:00-18:00 Pięciobój nowoczesny, szermierka kobiety, runda rankingowa 19:30-22:30 Pięciobój nowoczesny, szermierka mężczyźni, runda rankingowa

19 sierpnia, piątek 13:00-17:20 Lekkoatletyka, chód na 50 km mężczyzn, finał 14:00-14:21 Kajakarstwo, kajaki jedynki K1, 200 m mężczyźni, eliminacje 14:15-18:00 Taekwondo, 80 kg, mężczyźni, eliminacje 14:21-14:37 Kajakarstwo, kanadyjki dwójki C2, 1000 m mężczyźni, eliminacje 14:37-14:51 Kajakarstwo, kajaki czwórki K4, 500 m kobiety, eliminacje

20 sierpnia, sobota 16:00-18:12 Triathlon, zawody indywidualne, kobiety, finał 17:30-19:15 Kolarstwo MTB, cross country, kobiety, finał

 

 



COMMENTS

WORDPRESS: 0