HomeUSA

Kasyna w Las Vegas wróciły do gry

Kasyna w Las Vegas wróciły do gry

Na ten moment czekali miłośnicy gier i hazardu ponad 2 miesiące. Dziś kasyna na słynnym Las Vegas Strip oraz hotele i resorty otwierają swoje bramy. 

Właściciele kasyn, hoteli i resortów w Nevadzie musieli spełnić szereg wymogów, aby dziś na nowo mogli zacząć przyjmować gości. Po raz pierwszy po ponad dwóch miesiącach usłyszeliśmy dźwięk maszyn do gry, a pierwsi goście kilka minut po północy zasiedli do stołów i rozegrali pierwszą karcianą partyjkę.

Oficjalnie otwarcie nastąpiło minutę po północy. Oczywiście nie zabrakło przecięcia wstęgi i słów radości. Pierwsi gracze, którzy czekali przed drzwiami na długo przed północa zasiedli do stołów i maszyn i oddali się rozkoszy gry. Co prawda kasyna i resorty rozpoczęły swoją pracę, ale w wielu z nich wciąż zamknięte pozostają wszystkie restauracje typu buffet, kluby nocne, dyskoteki oraz inne miejsca uciech. Wprowadzono specjalne przepisy, które obowiązują w kasynach, między innymi zmniejszono liczbę graczy przy stołach, wszystkim osobom wchodzącym do kasyna sprawdzana jest temperatura i muszą mieć założone maseczki lub w inny sposób zakrywać usta i nos, miejsca są dokładnie dezynfekowane.

Śmiało możesz wybrać się już do Bellagio, MGM Grand, New York-New York i Signature. Wkrótce swoje otwarcie planuje także Excalibur, Caesars Palace, Flamingo i Harrah’s.

COMMENTS