13.3 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Kansas City Chiefs wygrywają 54. Super Bowl!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kansas City Chiefs po raz drugi w historii wygrali Lombardi Trophy. W rozegranym na stadionie Hard Rock w Miami 54. Super Bowl,  pokonali San Francisco 49ers 31:20.

 

Kansas City Chiefs w ostatniej kwarcie przegrywali różnicą aż 10 punktów, a mimo to wygrali 31:20.

To już drugie, poprawione gratulacje od Donalda Trumpa. W pierwszych prezydent pomylił stan z którego pochodzi nowy mistrz NFL.

Więcej informacji wkrótce.

Oprócz meczu główną atrakcją finałowego starcia są występy gwiazd. Na scenie zawsze pojawiają się topowi artyści. W tym roku nie bbyło inaczej. Na scenie pojawiły się bowiem Jennifer Lopez i Shakira.

To wielkie wyróżnienie dla artysty, jako że finał rozgrywek ogląda ponad 100 mln ludzi. Gwiazdy mają misję i chcą, by ich osiągnięcie było przykładem dla dziewczynek na całym świecie. – Dwie Latynoski na scenie w tych czasach, w tym kraju. To daje nam ogromną siłę. Jestem dumna, że mogę tworzyć i szerzyć taką ideę – powiedziała Lopez na konferencji w Miami. – Kiedy jako mała dziewczynka żyłam w rodzinnym mieście Barranquilla, nikt by nie powiedział, że będę kiedyś występować na Super Bowl. Myślę, że to ewidentny dowód na to, że wszystko jest możliwe. Naprawdę. Jedyne, co się liczy, to wielkość twoich marzeń – dodała Shakira.

Zobacz cały Pepsi Super Bowl LIV Halftime Show

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520