Kamil Grosicki zaśpiewał kolegom “Żegnam was”. Czy “Grosik” zmieni klub?

Kamil Grosicki zaśpiewał kolegom “Żegnam was”. Czy “Grosik” zmieni klub?

Wczoraj Kamil dał popis umiejętności piłkarskich, dzisiaj wokalnych. Kamil Grosicki po trzech asystach w Pucharze Francji zaśpiewał kolegom z drużyny fragment coveru “Nie płacz Ewka” Perfectu.

“Grosik” już niejedną szatnię przekonał do swoich muzycznych gustów. Reprezentacja pokochała dzięki niemu utwory Zenona Martyniuka. W Rennes właśnie mają okazję przerabiać kanon polskiej muzyki. Podczas poniedziałkowych zajęć na siłowni nasz skrzydłowy sięgnął po klasykę rocka. Puścił i zaśpiewał przerobiony kawałek zespołu Perfect. Koledzy nie wyczuli, że za słowami i towarzyszącym im machaniem ręką może kryć się aluzja do ewentualnego transferu na Wyspy. Występ przyjęli za to ciepło, nagradzając wokalistę szerokimi uśmiechami. Na Facebooku nagranie wyświetlono przeszło 550 tys. razy. – Jeszcze po Sylwku Cię trzyma – napisał w komentarzu Sławomir Peszko. A co z tym transferem? Od paru dni wiadomo, że powrócił temat Burnley, który latem wysypał się w ostatnich godzinach okienka transferowego. Grosicki jest zdeterminowany, bo Premier League to jego marzenie od dzieciństwa. Pytanie tylko czy w Rennes będą skorzy do kompromisów, skoro pól roku temu zażądali więcej pieniędzy niż było wcześniej ustalone…

Może jednak trzeba było zostać piosenkarzem? :P Po wczorajszym zwycięstwie humory dopisują i na treningu tylko Polska muzyka ;)

Posted by Kamil Grosicki on Monday, January 9, 2017

Red. AIPCOMMENTS

WORDPRESS: 0