Kaczyński mobilizuje elektorat

Kaczyński mobilizuje elektorat

Jarosław Kaczyński wzywa do jedności i ciężkiej pracy na rzecz reelekcji prezydenta Andrzeja Dudy. W pierwszym wywiadzie po konwencji inaugurującej kampanię kandydata Prawa i Sprawiedliwości, udzielonym tygodnikowi “Gazeta Polska”, prezes PiS mówi, że “Prezydent Andrzej Duda wygra wybory tylko wówczas, gdy wszyscy będą ofiarnie pracowali na jego sukces, a nie rozglądali się za korzyściami dla siebie”.

“Wszyscy politycy naszego obozu muszą mieć świadomość, że teraz mają zapomnieć o własnych ambicjach, karierach politycznych czy jakichś planach rozbudowy swoich formacji” – podkreśla Jarosław Kaczyński w rozmowie w “Gazecie Polskiej”.

“Łączą nas idee, program, który obiecaliśmy naszym wyborcom zrealizować, i to jest absolutny priorytet” – dodaje prezes PiS. Jarosław Kaczyński zachęca wyborców, “by dawali to odczuć posłom i senatorom Zjednoczonej Prawicy”. “Każdy powinien czuć presję woli naszych zwolenników, a ona jest oczywista – reelekcja Andrzeja Dudy i dokończenie reform” – przekonuje Jarosław Kaczyński w specjalnym, obszernym wywiadzie.

Całość rozmowy w najbliższą środę (26 lutego) w tygodniku “Gazeta Polska”.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/”Gazeta Polska”/jl/dydCOMMENTS

WORDPRESS: 0