Justyna Żyła NAGO w Playboyu – GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL – zajawka rozbieranej sesji przytykiem do Piotra Żyły?

Justyna Żyła NAGO w Playboyu – GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL – zajawka rozbieranej sesji przytykiem do Piotra Żyły?

Justyna Żyła, która w burzliwy sposób rozstaje się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, znalazła się na okładce “Playboya”.

 

 

Rozbieraną sesję Justyny Żyły zwiastuje zajawka: Góralu, czy ci nie żal? Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły. Małżeństwo Justyny Żyły z Piotrem Żyłą rozpadło się. O całej sytuacji było głośno w lutym 2018, kiedy żona popularnego skoczka zdecydowała się opisać wszystko na Instagramie oskarżając go o zdradę, a małżeńska kłótnia przeniosła się do mediów społecznościowych. Obecnie para pozostaje w separacji, a rozwód zdaje się być kwestią czasu. Teraz Justyna Żyła daje się poznać jako celebrytka i wykorzystuje swoje pięć minut?

Na tytuł żartobliwie zareagował już Mateusz Borek, promotor… Tomasza Adamka, pięściarza, który nosi taki właśnie przydomek. – Jako promotor Tomka Adamka,mam prośbę do Playboya aby natychmiast zmienić tytuł przy nagim zdjęciu Justyny Żyły z: Góralu,czy Ci nie żal? na inny. Jeśli zobaczy to Dorota Adamek, to Góral dostanie łomot, paszport zostanie schowany i nie zrobimy następnej gali – napisał Borek na Twitterze. Piotr Żyła w sprawie sesji swojej I(byłej?) żony nie zabrał na razie głosu.

Justyna Żyła nago w czerwcowym w Playboyu
Rozbierana sesja  pojawi się w czerwcowym wydaniu Playboya, który dostępny będzie w sprzedaży od 18 maja. Zdjęcia zrobione zostały w tradycyjnej, góralskiej chacie i są zapowiadane hasłem: Góralu, czy ci nie żal? – czytamy na okładce magazynu dla panów. Trudno o bardziej dosadny przytyk do Piotra Żyły. Justyna Lazar-Żyła szuka siebie na nowo i robi to odważnie, czego dowodem jest nasza sesja – zapowiada Playboy swoje najnowsze wydanie. Czy zmysłowa sesja pomoże odzyskać pewność siebie i niezależność Justynie Żyle? Na te i inne pytania odpowiadała na łamach czasopisma.

Kryzys w małżeństwie Żyłów
O kryzysie w małżeństwie Żyłów zrobiło się głośno wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Na lotnisku nie odbierała go jego żona, lecz tajemnicza kobieta. Sprawa ujrzała światło dzienne wraz z emocjonalnym wpisem Justyny Żyły na Instagramie, w którym oskarżała Piotra Żyłę o rozpad małżeństwa, zdradę i brak troski o dzieci. Skandal, który wywował wpis, przeciągnął się w małżeńską kłótnię odbywającą się w mediach społecznościowych, a Piotr Żyła wyprowadził się z domu.

 

Red. TK (AIP)COMMENTS

WORDPRESS: 0