27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Johnny Depp sprzedaje wioskę

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Johnny Depp sprzedaje wioskę położoną na Lazurowym Wybrzeżu.

Wystarczy jedynie dysponować kwotą 23 milionów euro, by stać się właścicielem malowniczej miejscowości należącej do gwiazdy Hollywood.
Aktor znany między innymi z serii filmów o „Piratach z Karaibów” kupił osiemnastowieczną wioskę w 2001 roku. Położona na zalesionych wzgórzach ponad słynnym kurortem Saint Tropez miejscowość była wtedy jedynie opuszczoną ruiną. Na przywrócenie miejsca do życia Johnny Depp wyłożył blisko 10 milionów euro.
Na terenie posiadłości znajduje się licząca prawie 400 metrów kwadratowych willa, kościół, który aktor zmienił w rezydencję dla gości, kawiarnia, dwa baseny, a nawet skate park.
Jak można przeczytać w broszurze reklamującej nieruchomość, Johnny Depp samodzielnie wszystko dekorował, zwracając uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Posiadłość sprzedawana jest z całym jej wyposażeniem, łącznie z meblami, książkami, dziełami sztuki i innymi osobistymi rzeczami aktora.
Johnny Depp spędził we francuskiej wiosce wiele czasu podczas jego 14-letniego związku z piosenkarką i aktorka Vanessą Paradis. To właśnie po rozstaniu z francuską gwiazdą aktor zdecydował się na sprzedaż nieruchomości.

Informacyjna Agencja Radiowa/telegraph.co.uk/darad/pbp

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520