Joe Bonamassa w Katowicach dał świetny koncert. Fani mistrza gitary tłumnie przybyli do Spodka

Joe Bonamassa w Katowicach dał świetny koncert. Fani mistrza gitary tłumnie przybyli do Spodka

Joe Bonamassa w Katowicach. Amerykański gitarzysta i wokalista bluesrockowy w środę 22 maja występuje w Spodku. Zobaczcie zdjęcia sprzed koncertu jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków sceny blues-rockowej.

 

Joe Bonamassa – jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów sceny blues-rockowej – po raz kolejny przyjechał do Polski. Joe Bonamassa tym razem zagrał na katowickim Spodku. To już jego kolejna wizyta na Śląsku, bo muzyk w marcu tego roku wystąpił już w Zabrzu. Nic dziwnego, że pokochał śląski klimat, bo przecież to tutaj blues jest żywy.

 

[przycisk_galeria] Jaki był koncert? rewelacyjny! Fani, którzy wzięli w nim udział, z zachwytem wypowiadali się nad wspaniałym bluesowym show, jaki przygotował Joe Bonamassa i jego muzycy z zespołu.

 

Gitarzysta Joe Bonamassa wystąpił w Katowicach w środę, 22 maja 2019 roku. Muzyk przyjechał do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu – Redemption, który światło dzienne ujrzał w ubiegłym roku. Płyta zebrała na całym świecie bardzo pozytywne recenzje, zatem nie dziwne, że muzyk chce się pochwalić swoim najnowszym materiałem podczas międzynarodowej trasy koncertowej.

 

zdjęcia Marzena Bugała-Azarko aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0