22.1 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Jeb Bush ogłosi start swojej kampanii prezydenkciej

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kolejny przedstawiciel rodu Bushów powalczy o fotel prezydenta USA. Były gubernator Florydy

Jeb Bush ogłosi dzisiaj oficjalnie start swojej kampanii.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się w listopadzie 2016 roku, a Jeb Bush powalczy o nominację Republikanów w wyścigu prezydenckim.
Kilka dni temu w Internecie pojawił się logotyp jego kampanii z hasłem „Jeb! 2016″. W ocenie amerykańskich mediów, Jeb Bush będzie chciał pokazać inny typ przywództwa niż poprzedni prezydenci, czyli jego ojciec i brat – George Bush senior i George Bush junior.
W 60-sekundowym spocie, opublikowanym w dwóch wersjach językowych, republikański polityk prezentuje swoje polityczne credo. Mówi o sukcesach swoich rządów na Florydzie, podkreślając reformę szkolnictwa, wzroście gospodarczym, a także obronie życia oraz ochronie kobiet przed przemocą domową. ” Wprowadziliśmy, zreformowaliśmy, mamy efekty. Tego brakuje w Waszyngtonie, który mówi o tym, co jest złe w Ameryce. Ja widzę to, co dobre. Oni mówią o problemach, ja widzę rozwiązania” – podkreśla Jeb Bush.
Polityk był gubernatorem Florydy w latach 1999-2007. Start swojej kampanii ogłosi w kampusie Miami-Dade College, co też ma być podkreśleniem jego obietnic dotyczących edukacji.
Resztę tygodnia Bush spędzi na objeździe stanów, gdzie odbędą się pierwsze zebrania delegatów – w Iowa, New Hampshire i Karolinie Południowej.
Jeb Bush najprawdopodobniej zbierze najwięcej funduszy na kampanię z kandydatów republikańskich. Jednak pierwsze sondaże nie pokazują zdecydowanego lidera wśród walczących o nominację Grand Old Party.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/USA Today/Youtube/kd/dyd

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520