"> Jarosław Kaczyński w czerwonej kokardce w drodze na pochód 1-majowy. Zdjęcie zrobione w Białymstoku wywołało spore poruszenie w sieci - wiadomosci.com

Jarosław Kaczyński w czerwonej kokardce w drodze na pochód 1-majowy. Zdjęcie zrobione w Białymstoku wywołało spore poruszenie w sieci

Jarosław Kaczyński w czerwonej kokardce w drodze na pochód 1-majowy. Zdjęcie zrobione w Białymstoku wywołało spore poruszenie w sieci

“Białystok, końcówka lat 70-tych. Przyszły naczelnik Polski, z extra mocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy”. Zdjęcie z takim opisem pojawiło się w mediach społecznościowych i w zawrotnym tempie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród Internautów. Komentarze są bezlitosne.

Fotografia została wykonana prawdopodobnie w Białymstoku pod koniec lat siedemdziesiątych. Widnieje na niej postać Jarosława Kaczyńskiego wybierającego się na pochód pierwszomajowy.

 

– Kaczyński od roku akademickiego 1976/77 był przez kilka lat adiunktem w białostockiej filii Uniwersytetu Warszawskiego. To by się zgadzało. – skomentowała Internautka. Może gdyby nie strój prezesa PiS, zdjęcie nie wywołałoby takich emocji. Szykowny płaszcz zapięty pod szyję, papieros w ręku i czerwona kokarda na klapie symbolizująca poparcie dla socjalizmu sprowokowały Internautów do dyskusji. Minęła zaledwie doba, a post opublikowany przez Pana Marka Skwarskiego zyskał już ponad tysiąc udostępnień.

 

– Maszerując z czerwoną kokardą na pochodzie z okazji 1 Maja nasz najdroższy przywódca wykonywał misję Wallenroda odstraszając innych swoim płaszczem.- komentuje zdjęcie Kaczyńskiego Roman Giertych. – To był element jego ukrytej, ale skutecznej walki z komunizmem. – dodał na koniec w swoim wpisie na Twitterze.

 

“Oczywiście; symbolicznie stał półkroczek z tylu podkreślając tym samym osobista pogardę.”; “Chodzą też plotki, że to sam Jarosław Kaczyński zainstalował Piotrowicza w prokuraturze, aby ten mógł niszczyć system od środka!”; “Ten płaszczyk taki chińsko-północnokoreański. Jakby żywcem ściągnięty z Przewodniczącego Mao lub szlachetnych pleców Umiłowanego Przywódcy.”; “I ciągle te same buty.”. – w sieci pojawiają się coraz to nowsze komentarze.

 

agada aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0