HomeCiekawostki

Jarosław B. były piłkarz Lechii zatrzymany. Chodzi o gwałt. “Zgwałcenie miało walor brutalnego”

Jarosław B. były piłkarz Lechii zatrzymany. Chodzi o gwałt. “Zgwałcenie miało walor brutalnego”

Niespełna 40-letni Jarosław B. to były reprezentant Polski w piłce nożnej i zawodnik Lechii Gdańsk. Jak udało się ustalić „Dziennikowi Bałtyckiemu” mężczyzna jest podejrzewany o gwałt, do którego miało dojść w miniony weekend w Sopocie.

 

Według naszych ustaleń, 39-letni dziś Jarosław B., były piłkarz – reprezentant Polski i zawodnik Lechii Gdańsk w ręce policji wpadł we wtorek (16.04.2019) rano, po tym jak młodsza od niego kobieta zgłosiła, że w weekend padła ofiarą gwałtu z jego strony w trakcie imprezy, która odbywała się w Sopocie.

 

– W dniu dzisiejszym został zatrzymany Jarosław B. w związku z podejrzeniem popełnienia czynu przeciwko wolności seksualnej – potwierdza nasze ustalenia prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Odmawia jednak jakiejkolwiek bardziej szczegółowej informacji na temat.

 

***

Jarosław B. to były piłkarz. Grał w barwach takich klubów jak Lechia Gdańsk, Amika Wronki i Widzew Łódź. Jego życiową partnerką była zmarła w 2014 roku aktorka Anna Przybylska. Ma z nią troje dzieci.

 

Z ostatniej chwili: “Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego. Potem było posiedzenie sądu. Przy tego typu przestępstwach obowiązuje procedura, że ofiary gwałtu słucha się tylko raz, żeby ograniczyć ilość traumy, którą przeżywa ofiara” – ujawnił pełnomocnik kobiety.

 

wie aip

COMMENTS