12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Jak nastolatek pomógł sprzedać flotę elektrycznych samochodów LAPD

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nastolatek z Północnej Karoliny pomógł Kalifornii w sprzedaży niechcianej floty elektrycznych samochodów należących do policji. Część samochodów była ledwo używana.

Uczeń szkoły średniej w Północnej Karolinie, niechcący pomógł w sprzedaży ponad 24 samochodów elektrycznych BMW i3, należących wcześniej do kalifornijskiej policji.

Andrew Lambrecht prowadzi stronę internetową The Current Review. To blog poświęcony samochodom elektrycznym, który założył w lipcu. Jak on sam twierdzi, i3 to jego ulubiony samochód.

Kiedy przeglądał oferty używanych samochodów natrafił na dużą ilość „i-trójek” z 2017r.

„Wszystkie miały tę samą cechę. Były własnością rządu, wszystkie.” – komentuje Andrew.

Po odrobinie badań w internecie szybko połączył fakty, że muszą to być samochody, które BMW oddało w leasing LAPD.

Napisał więc post„Tutaj skończyła flota BMW i3 należąca do LAPD”.

Jego artykuł został szybko podchwycony przez inne strony i samochody wyprzedały się w ciągu kilku następnych dni. W ten sposób, zupełnie przypadkowo pomógł Kalifornii pozbyć się niechcianych samochodów.

Policja z Los Angeles bardzo rzadko faktycznie korzystała z tych pojazdów. Miast specjalnie dla tych samochodów wybudowało dodatkowe 104 stacje ładujące, a liczba ta miała się jeszcze podwoić w nadchodzących latach.

Jon Coupal, prezes Howard Jarvis Taxpayers Association powiedział, że miasto powinno przeprowadzić badania, czy pierwotna inwestycja faktycznie zwróciła się zgodnie z pierwotnymi przewidywaniami.

„Jeśli wydają ponad milion dolarów na samochody, które nie jeżdżą nawet 10,000 mil przez 3 lata, to sugeruje to, że nie jest to najlepsza inwestycja dolarów podatników.” – mówi Coupal.

„Koniec końców, pytaniem jakie powinni zadać podatnicy wybranym przez nich politykom i ustawodawcom jest czy cały ten zakup nie był tylko na pokaz.” – dodaje Jon.

 

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520