Jak być dobrą żoną w sypialni? Radio Maryja edukuje

Jak być dobrą żoną w sypialni? Radio Maryja edukuje

Jak być dobrą żoną w sypialni? Radio Maryja rusza z edukacją seksualną dla dorosłych? Audycja, która pojawi się na antenie katolickiej rozgłośni należącej do ojca Tadeusza Rydzyka zostanie wyemitowana 11 grudnia 2018 o godzinie 21:30.

 

Ma to być forma rekolekcji w ramach “Audycji dla małżonków i rodziców”. Wydarzenie na Facebooku już teraz budzi emocje i szereg komentarzy wśród internautów, którzy atakują jej tytuł: “A gdzie audycja dla mężczyzn jak być dobrym mężem w sypialni?” – brzmi jeden z głosów.

 

Audycja na antenie Radia Maryja

 

Audycja: “Jak być dobrą żoną w sypialni?” pojawi się na antenie Radia Maryja w ramach rekolekcyjnej “Audycji dla małżonków i rodziców”. Kto będzie edukował dorosłych w sferze seksualnej? W opisie wydarzenia na Facebooku przeczytamy: Danuta Sobol, prowadzi rekolekcje dla żon, małżonków z mężem Piotrem.

 

W sieci zawrzało, a pod wydarzeniem na Facebooku, którym interesuje się już blisko 9 tys. użytkowników odbywa się gorąca wymiana zdań w komentarzach. Planowane są też rekolekcje jak być dobrym mężem w sypialni? Czy mężowie nie muszą być dobrzy w sypialni i tylko na żonach spoczywa taki obowiązek? – pyta jeden z uczestników dyskusji. Podobne pytanie zadaje inna internautka: “A gdzie audycja dla mężczyzn jak być dobrym mężem w sypialni?”.

 

Niefortunny tytuł audycji

 

Tytuł audycji: “Jak być dobrą żoną w sypialni?” budzi emocje nie tylko wśród użytkowników Facebooka. Również wśród ekspertów nie brakuje głosów, że tak zatytułowane słuchowisko, które poprowadzi świecka para małżonków, jest uwłaczający dla kobiet.

 

Mnie tytuł tej audycji kojarzy się bardzo negatywnie. Uważam, że jest poniżający dla kobiet. – mówi Arkadiusz Brodziński z toruńskiego stowarzyszenia Polska Laicka w rozmowie z Onetem.

 

Mamy jednak równouprawnienie, a tu wygląda to tak, jakby jedna strona relacji małżeńskiej miała się w jakiś szczególny sposób dostosowywać do drugiej strony. – dodaje Brodziński.

 

TK aip


COMMENTS

WORDPRESS: 0