1.4 C
Chicago
sobota, 27 lutego, 2021

Jak będzie wyglądało Halloween w dobie pandemii?

Popularne

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Wprawdzie powoli wracamy do aktywności nie tylko zawodowej ale także tej związanej ze zwykłymi czynnościami jednak musimy pamiętać o pewnych ograniczeniach.

 

Podobnie będzie podczas tegorocznego Halloween, który przypada w sobotę 31 października. Tradycyjnie tego dnia dzieci chodzą w przebraniach zbierając słodycze. Doktor Mark Loafman z departamentu zdrowia powiatu Cook przyznał, że trick-or-treating będzie wyglądało inaczej niż w latach poprzednich. Zaznaczył, że wszyscy musimy pamiętać o zasadach higieny, dystansie społecznymi i noszeniu maseczek ochronnych twarzy. Radzi też by unikać większych skupisk ludzi.

Doktor Loafman powiedział, że podobne zasady powinniśmy zachowywać w innych miejscach publicznych. „Nawet wybierając się do sadów na popularne zbieranie jabłek czy na farmy z dyniami musimy zdawać sobie sprawę z tego, że pandemia nie zniknęła i COVID-19 wciąż stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia i życia” – powiedział doktor Mark Loafman.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane