HomeFloryda

Jackpot rozbity – kobieta wygrała $3.8 miliona w Seminole Hard Rock Hotel na Florydzie

Jackpot rozbity – kobieta wygrała $3.8 miliona w Seminole Hard Rock Hotel na Florydzie

W Seminole Hard Rock Hotel na Florydzie kobieta wygrała na maszynie, która pozwala na grę już od $1 jackpot 3,8 miliona dolarów.

Kobieta z Fort Lauderdale weszła do Seminole Hard Rock Hotel & Casino, aby świętować swoje 60. urodziny. Z pewnością nie spodziewała się, że zostanie milionerką w ciągu jednego wieczoru. Kobieta, która poprosiła o niepodawanie tożsamości włożyła do automatu $5. Szczęście się do niej uśmiechnęło i opuściła hotel bogatsza o 3.8 miliona dolarów. Jest to największa wypłata w historii kompleksu rozrywkowego należącego do Seminole Tribe of Florida.
„Jestem w absolutnym szoku” – powiedziała. „Lubię śnić o wielkich marzeniach, ale tak wielkich marzeń nie miałam nawet ja. To marzenie nawet nie było zależne ode mnie. To loteria. Nadal czuję się jak w śnie”.
Dzięki wygranej pani z Fort Lauderdale zdecydowanie awansowała w rankingu bogaczy. Mimo tak ogromnej wygranej, szczęśliwa zwyciężczyni zapowiedziała, że będzie skromna w swoich wydatkach. „Na początek myślę o zakupie okien, które pozwolą nam lepiej uchronić się przed huraganami” – powiedziała. „Rozmawialiśmy także o odnowieniu basenu lub może o znalezieniu ładniejszego mieszkania po przejściu na emeryturę”.

JK

COMMENTS