"> Iphone 7: siedem faktów na temat nowego dziecka Apple - wiadomosci.com

Iphone 7: siedem faktów na temat nowego dziecka Apple

Do premiery Iphone’a zostało nie wiele ponad 2 miesiące.
Nic więc dziwnego, że plotki na temat jego specyfikacji, wyglądu i funkcji mnożą się z każdym dniem. Oto 7 rzeczy, które już wiemy o nowym dziecku Apple.

– Do nowego Iphone’a nie podłączymy klasycznych słuchawek. W miejsce gniazda jack pojawi się natomiast port Lightning. Słuchanie muzyki będzie się odbywać za pomocą bez przewodowych słuchawek, łączących się z telefonem dzięki technologii Bluetooth.
– W miejsce gniazda słuchawkowego pojawić się ma drugi głośnik. Wbrew dotychczasowym plotkom, Apple najprawdopodobniej nie zrezygnuje z przycisku do wyciszania wszystkich dźwięków w smartfonie.
– Nowy Iphone nie będzie sprzedawany w wersji 16 Gb, a na rynku pojawią się jedynie modele wyposażone w 32 gb pamięci. Nie wpłynie to jednak na cenę nowego smartofa, który ma kosztować tyle, co jego poprzednik.
– Wszystko wskazuje na to, że nowy Iphone będzie cieńszy niż jego poprzednik. W sprzedaży, podobnie jak w przypadku Iphone’a 6 pojawi się dwie wersje smartfona – klasyczna siódemka, oraz siedem plus, który będzie posiadał większy ekran i więcej pamięci RAM.
– Wszystkie do tej pory opublikowane w sieci zdjęcia nowego modelu nie posiadają dodatkowego obiektywu aparatu z tyłu urządzenia.
– Wiele wskazuje na to, że nowy Iphone będzie wyposażony w lepszy proces i większą od swojego poprzednika baterię. Z opublikowanych do tej pory w sieci rysunków nowego modelu wynika, że jego wymiary w stosunku do poprzednika praktycznie się nie zmienią. Będzie on jednak nie znacznie cieńszy niż Iphone 6.
– Na Iphone 7 pojawi się także nowszy system operacyjny. Debiutujący w czerwcu iOs 10 umożliwi lepszą współpracę miedzy aplikacjami a asystentką głosową Siri. Poprawi się także jakość aparatu i map w nowym “flagowcu” Apple

TS/Red. aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0