9.3 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

IEM 2016 w Katowicach – Mistrzostwa Świata w grach komputerowych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Katowickim Spodku rozpoczęła się impreza, na którą przez cały rok czekają miłośnicy gier komputerowych – Intel Extreme Masters 2016.

Już w styczniu, w niespełna dwa dni, wyprzedała się spora część biletów. Wejściówki uprawniają m.in. do wcześniejszego wejścia do Spodka i MCK w trakcie mistrzostw świata gier komputerowych.
Intel Extreme Masters 2016 odbywa się między 4 a 6 marca. Finały mistrzostw świata gier komputerowych odbywają się w Spodku, zaś w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowane jest Intel ESL Expo, czyli targi gier komputerowych.

intel5

       foto Twitter

Ile kosztują bilety na IEM 2016? Po 60 zł są bilety jednodniowe uprawniające do wcześniejszego wejścia do Spodka i MCK, zaś karnet na wszystkie trzy dni imprezy – piątek, sobotę, niedzielę – kosztuje 150 zł. Bilety Premium na poszczególne rozgrywki – LOL, CS:GO, SC2 – kosztują po 500 zł.

Dają gwarancję miejsca siedzącego w wybranej strefie Premium, uprawniają do odbioru zestawu gadżetów i oczywiście wcześniejszego wejścia do Spodka. Po 99 zł są bilety mYTup na jeden dzień imprezy – sobotę, albo niedzielę – umożliwiają wstęp na spotkanie z YouTubermi oraz na IEM. Droższy, po 500 zł, jest karnet mYTup, który pozwala na wejście do strefy VIP YouTuberów, wcześniejsze wejście do Spodka i odbiór gadżetów.

Nowością w tym roku jest wejściówka God Mode za 4 tys. zł. – To nazwa zaczerpnięta z gier komputerowych, oznacza nieśmiertelność. Te bilety kupili przede wszystkim goście zza granicy, którzy dzięki nim mają gwarancję noclegu w Katowicach (w hotelu Monopol – przyp. Red.), oczywiście wejścia na turniej, ale mogą też zobaczyć to, co jest niedostępne dla innych, a zatem wybrać się na wycieczkę z organizatorami i śledzić imprezę „od wewnątrz”, czy wejść do strefy graczy- wyjaśnia Adrian Kostrzębski, PR Manager Turtle Entertainment Polska.

Hala wypełniona była po brzegi. Już na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy przed katowickim Spodkiem gromadziły się tłumy. Niektórzy oczekiwali na wejście w gigantycznej kolejce nawet 11 godzin.

TS, foto aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520