HomeCiekawostki

Instamodel Patryk Jaki podbija Europę. Poseł do PE wygląda świetnie. Elegancki Patryk Jaki godnie reprezentuje nasz kraj?

Instamodel Patryk Jaki podbija Europę. Poseł do PE wygląda świetnie. Elegancki Patryk Jaki godnie reprezentuje nasz kraj?

Patryk Jaki, znany poseł PiS-u z Opola, w ubiegłym roku przeszedł niesamowitą metamorfozę. Z zahukanego, nieśmiałego młodzieńca przeobraził się w prawdziwego mężczyznę. Schudł i poprawił postawę, zadbał też o stylistę. Dziś Patryk Jaki to wręcz instamodel – polityk świetnie się ubiera, jest elegancki i szarmancki. Latem dba też o opaleniznę.

 

Patryka Jakiego albo się kocha, albo się nienawidzi. To kontrowersyjny polityk, którego poglądy rozpalały umysły do czerwoności. Teraz, po jego fizycznej metamorfozie, Patryk może rozpalać także zmysły.

 

Patryk Jaki w maju 2019 r. zdobył mandat europosła. Wiceminister sprawiedliwości i przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w pewnym sensie pożegnał się z polską polityką. Patryk dobrze sobie radzi w Parlamencie Europejskim.

 

Został wybrany na sprawozdawcę ds. prawodawstwa dotyczącego treści terrorystycznych w Parlamencie Europejskim. Warto też dodać, że Patryk Jaki obronił doktorat.

 

aip

COMMENTS