HomeCiekawostki

Ile zarobiła Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? Suma robi wrażenie

Ile zarobiła Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? Suma robi wrażenie

Choć udział Justyny Żyły w “Tańcu z Gwiazdami” zakończył się już w piątym odcinku, to była żona polskiego skoczka narciarskiego nieźle wzbogaciła się na występie w tanecznym show Polsatu. Jak podaje plotkarski serwis pomponik.pl – Justyna Żyła za każdy odcinek “Tańca z Gwiazdami” inkasowała ponad 10 tys. zł. Ile dokładnie zarobiła Justyna Żyła w “Tańcu z Gwiazdami”?

 

O Justynie Żyle głośno zrobiło się na początku 2018 roku, gdy opisała na Instagramie koniec swojego związku ze znanym skoczniem narciarskim Piotrem Żyłą. W ciągu nieco ponad roku – między innymi dzięki sesji w Playboyu oraz internetowemu programowi kulinarnemu, stała się ona na tyle rozpoznawalna, że Polsat zaproponował jej udział w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

 

Choć Justynie Żyle nie najlepiej wiodło się w programie i para Żyła/Barański po piątym odcinku musiała się pożegnać z “Tańcem z Gwiazdami”, to była żona skoczka zainkasowała za swoje występy dużą sumę. Według serwisu pomponik.pl każdy odcinek “Tańca z Gwiazdami” z udziałem Justyny Żyła kosztował Polsat 12,5 tys. zł. Dodatkowo Wiślanka na czas pobytu w Warszawie miała mieszkać w najlepszym apartamencie i korzystać z luksusowego cateringu.

 

Jak relacjonuje Pomponik: – Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko – na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering Łącznie za udział w “Tańcu z Gwiazdami” Justyna Żyła zarobiła zatem aż 62,5 tysiąca złotych.

aipCOMMENTS