HomeUSAMiami

II Debata Prezydencka 15 października w Miami

II Debata Prezydencka 15 października w Miami

To jest oficjalne – debata prezydencka w Miami.

Komisja debat prezydenckich ogłosiła, że druga debata prezydencka zaplanowana na 15 października odbędzie się w Centrum Sztuk Adrienne Arsht.

 

„„ Jako wybrane miejsce na kolejny historyczny moment w wyborach w 2020 roku, Centrum Arsht z dumą kontynuuje swoją działalność, organizując wydarzenia, które angażują i łączą ludzi z różnych społeczności.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy reprezentować Miami na arenie światowej i odgrywać niewielką rolę w procesie demokratycznym ”, powiedział prezes i dyrektor generalny Arsht Center Johann Zietsman w oświadczeniu.

Debata była pierwotnie zaplanowana dla University of Michigan, Ann Arbor, ale uniwersytet doszedł do wniosku, że zorganizowanie imprezy zgodnie z planem nie było możliwe z powodu obaw związanych z koronawirusem.

Będzie to druga debata zorganizowana przez CPD w Miami. Pierwsza debata prezydencka w 2004 r. Odbyła się na Uniwersytecie w Miami.

Oto harmonogram debat:

Pierwsza debata prezydencka: Wtorek, 29 września 2020 r University of Notre Dame, Notre Dame, IN

Wiceprezydencka debata: Środa, 7 października 2020 r University of Utah, Salt Lake City, UT

Druga debata prezydencka: Czwartek, 15 października 2020 r Adrienne Arsht Center for the Performing Arts, Miami, Floryda

Trzecia debata prezydencka: Czwartek, 22 października 2020 r Belmont University, Nashville, TN

Wszystkie debaty potrwają 90 minut i potrwają od 21:00 do 30:30. bez przerw handlowych. Wszystkie debaty będą moderowane przez jedną osobę. Pierwsza i trzecia debata prezydencka zostaną podzielone na sześć 15-minutowych segmentów. Tematy dla sześciu segmentów zostaną wybrane i ogłoszone przez każdego moderatora co najmniej na tydzień przed każdą debatą. Jest to ten sam format, który był używany w 2012 i 2016 roku. Jak zawsze, moderatorzy sami wybiorą pytania, które nie są znane kandydatom. Druga debata prezydencka przybierze formę spotkania miasta, podczas którego pytania zadadzą ludzie z okolic Miami.

JK

COMMENTS