4.2 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

Igrzyska Tokio: Nie wcześniej niż wiosną wiążące decyzja

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nie wcześniej niż na wiosnę będzie można odpowiedzieć na pytanie, czy przełożone na przyszły rok igrzyska olimpijskie w Tokio będą mogły w ogóle się odbyć – uważa jeden z członków komitetu organizacyjnego. Toshiaki Endo podkreślił, że marzec przyszłego roku to będzie czas na podejmowanie wiążących decyzji. Dodał, że na razie nie ma żadnych wiążących terminów ani ze strony komitetu organizacyjnego igrzysk, ani ze strony Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.
Niedawno wysoki rangą działacz MKOl John Coates oświadczył, że kluczowe decyzje w sprawie zawodów w Tokio mogą zapaść już w październiku bieżącego roku.

Igrzyska miały się odbyć na przełomie lipca i sierpnia, ale z powodu pandemii koronawirusa zostały przełożone na ten sam okres w przyszłym roku. Przewodniczący MKOl Thomas Bach już wcześniej sygnalizował, że jeśli nie uda się ich zorganizować latem przyszłego roku, trzeba je będzie definitywnie odwołać. Ceremonia otwarcia tokijskich igrzysk planowana jest na 23 lipca przyszłego roku, a zamknięcia na 8 sierpnia 2021.

Redakcja Sportowa PR / piu

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520