5.4 C
piątek, 19 kwietnia, 2024

Hokej – NHL – kolejna porażka Rangers i Blackhawks; 20 wygrana Dallas Stars

Trwa niestety bardzo niedobra seria hokeistów z Nowego Jorku, którzy przegrali 5 z ostatnich rozegranych meczów. Decydująca okazała się 2 tercja w której drużyna z Colorado zdobyła 2 bramki. W końcówce meczu Rangers ściągnęli bramkarza ale pozwoliło im to na zdobycie honorowej bramki. Po bardzo zaciętym meczu przegrali również Chicago Blackhawks, którzy zaraz na początku dogrywki stracili bramkę po strzale w 30 sekundzie Hoffmana. Hokeiści Dallas Stars wygrali po raz dwudziesty w tym sezonie ligi NHL. W ostatnim swoim meczu pokonali 4:2 Vancouver Canucks. Na dwudzieste zwycięstwo mieli też szansę Montreal Canadiens ale przegrali 2:3 z Washington Capitals. Drużyny z Dallas i Montrealu są najskuteczniejsze w tym sezonie NHL – obie mają po 41 punktów.