7.7 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Książę William i książę Harry zagrali w filmie?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Taką informację podał John Boyega, aktor wcielający się w rolę Finna. Książę William i książę Harry w kwietniu 2016 roku mieli odwiedzić plan filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” i zagrać postacie, mające znaczący wpływ na przebieg akcji. Kogo zagrali William i Harry?

 

We wtorek 12 grudnia książęta William i Harry pojawili się na londyńskiej premierze filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Przeszli po czerwonym dywanie i pozowali do zdjęć z bohaterami filmu. W listopadzie, podczas rozmowy z BBC Radio 4, John Boyega wyznał, że William i Harry zagrali epizodyczne role w najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”: „Mam dość tych sekretów. Byli na planie. Nie będę dłużej tego ukrywał, informacja i tak by wyciekła”.

 

Książęta William i Harry zadebiutowali na planie w kwietniu 2016 roku podczas oficjalnej wizyty w Pinewood Studios, gdzie kręcona była większość scen najnowszej części filmu. Książę Cambridge i jego młodszy brat mieli wcielić się w role szturmowców. Wystąpili w scenie, w której grupa szturmowców upomina Finna i DJ’a, którzy próbują zakraść się na statek Imperium. Przeczytaj też: William i Harry dołączyliby w ten sposób do Daniela Craiga, który zagrał szturmowca w poprzedniej części filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”.

 

Niestety, jak przyznał w środę Boyega, sceny, w których zagrali książęta William i Harry, zostały wycięte z ostatecznej wersji filmu. Aktor zapewnił, że osobiście przeprosił Williama i Harry’ego i że jest mu przykro z powodu ich rozczarowania. William miał odpowiedzieć, że „najwidoczniej musi jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami aktorskimi”.

mj aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520