HomeCiekawostki

Gwiazda “M jak miłość” krytykuje Strajk Kobiet. “Kobiety spełniają się również w macierzyństwie”

Gwiazda “M jak miłość” krytykuje Strajk Kobiet. “Kobiety spełniają się również w macierzyństwie”

Gwiazda “M jak miłość”, obecnie posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zdecydowana przeciwniczka aborcji, krytycznie wypowiada się o Strajku Kobiet i jego uczestniczkach. Uważa, że w Polsce prawa kobiet nie są łamane, ponieważ “kobiety są niezależne, kształcą się, robią kariery, ale oprócz tego spełniają się również w macierzyństwie”. 

 

Jeszcze niedawno używała panieńskiego nazwiska Dominika Figurska, tak zapamiętali ją fani serialu “M jak miłość”, który przyniósł jej popularność. Na planie historii rodziny Mostowiaków spędziła siedem lat. Rozstała się z serialem, by zająć się powiększającą się rodziną – Dominika i Michał Chorosińscy, aktorska para, wychowują piątkę dzieci, a niebawem powitają na świecie szóstego potomka.

 

Dziś Chorosińska jest posłanką PiS, która deklaruje swoje przywiązanie do tradycyjnych wartości, jednak kilka lat temu chętnie opowiadała w mediach o zdradzie i problemie, jakie stwarzało jej wieloletnie trwanie w monogamicznym związku. Aktorka przeszła wielką przemianę, a z czasem stałą się wraz z mężem twarzą kampanii “Wierność jest sexy”. Chorosińscy byli także ambasadorami Światowych Dni Młodzieży.

 

Anna Kowalska aip

COMMENTS