Grechuta Festival i konkurs na interpretacje jego piosenek w Świnoujściu

Grechuta Festival i konkurs na interpretacje jego piosenek w Świnoujściu

Po kilku latach nieobecności Grechuta Festival reaktywuje konkurs na interpretację piosenek z repertuaru krakowskiego artysty. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników twórczości Marka Grechuty, którzy odważnie zmierzą się z jego utworami.

Finał odbędzie się w czasie Grechuta Festival Świnoujście 2018, którego organizatorem jest Miasto Świnoujście. – Konkurs w Świnoujściu będzie miał inną formułę niż dotychczasowe edycje odbywające się w Krakowie. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału, mając nadzieję, że spotkamy się w Świnoujściu w czasie finału konkursu oraz koncertu laureatów – zachęca Danuta Grechuta, wdowa po artyście i opiekun artystyczna Grechuta Festival.

 

Podczas finału konkursu w dniu 31 lipca o godz. 18 (Sala Teatralna MDK w Świnoujściu) finaliści zaprezentują przed Jury Konkursu dwie piosenki, zgłoszone wcześniej do eliminacji. Specjaliści podczas finału konkursu wręczy wyróżnienia najwyżej ocenionym solistom. Wyróżnieni uczestnicy otrzymają prawo udziału w Koncercie Laureatów 2 sierpnia 2018 roku, w Amfiteatrze Miejskim, godz. 20.30 podczas Grechuta Festival Świnoujście 2018.

 

Jest się o co starać. Zwycięzca otrzyma bowiem 6 tys. zł. Drugiemu miejscu przypadnie nagroda w wysokości 5 tys. zł, a trzeciemu laureatowi – 4 tys. zł. Do konkursu mogą zgłaszać się wyłącznie soliści. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem adresu mailowego: [email protected] Szczegóły na: www.grechutafestival.pl.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0