23 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

„Głosujcie na Trumpa”. Znak na autostradzie uznany za akt wandalizmu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Na autostradzie w Coronie w Kalifornii elektroniczny znak drogowy przez dwanaście godzin zachęcał kierowców do głosowania na Donalda Trumpa.

Nietypową wiadomość na znaku, który miał informować o objeździe w związku z pracami remontowymi na drodze I-15, przejeżdżający zobaczyli w czwartek. Głosiła: „Inland Empire [region na południu Kalifornii – przyp red.] wspiera Donalda Trumpa. Wesołych świąt. Głosujcie na Donalda Trumpa”.

Kiedy zorientowano się w sytuacji, wiadomość na znaku szybko zmieniono. Policja traktuje incydent jako akt wandalizmu, ale nie ukrywa, że ze względu na świąteczną przerwę początek śledztwa był powolny. – Sam dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj – przyznał w poniedziałek Marcelo Llerena z Kalifornijskiego Patrolu Autostrad.

Przeprogramowany znak wzbudził duże kontrowersje. Jedna z oburzonych mieszkanek zastanawiała się: „Kto w ogóle poprze tego chuligana?”. Byli też jednak tacy, którzy nie mieli nic przeciwko. „Osobiście lubię Trumpa” – oznajmił jeden z rozmówców CBS Los Angeles.

Magnat rynku nieruchomości niezmiennie prowadzi w sondażach Partii Republikańskiej. Jego poparcie wynosi około 37%. Drugi Ted Cruz może liczyć na mniej więcej 18% głosów.

(hm)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520