21.8 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Gigantyczne kolejki na lotnisku O’Hare. Pasażerowie koczują na polowych łóżkach

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pasażerowie wybierający się dziś w podróż z O’Hare powinni przynajmniej 3 godziny wcześniej pojawić się na lotnisku by na czas przejść odprawę i nie spóźnić się na samolot.

Wczoraj wieczorem poirytowani podróżni czekali na odprawę ponad 2 godziny, wielu nie zdążyło na samolot. Władze chicagowskiego lotniska zaoferowały tym osobom nocleg…w poczekalniach rozłożono polowe łóżka, na których pasażerowie spędzili minioną noc.

lotnisko-lozka-630x350

Po godzinie 9 wieczorem pracownicy American Airlines rozdawali pasażerom koce. Nie tylko na lotniskach w Chicago – O’Hare i Midway – pasażerowie muszą w długich kolejkach czekać na odprawę. Podobne problemy wystąpiły na terenie pozostałych, dużych portów lotniczych w Stanach Zjednoczonych. Powodem takiej sytuacji jest brak wystarczającej liczby funkcjonariuszy TSA, zajmujących się kontrolą podróżnych. Federalny departament bezpieczeństwa zapowiedział zatrudnienie w przyszłym miesiącu 768 nowych funkcjonariuszy. To w dalszym ciągu za mało bo brakuje przynajmniej 6 tysięcy osób do pracy na tzw. bramkach na lotniskach.

BK/fot.Facebook

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520