Gdzie mieszkają piłkarze i ile zarabiają? Gwiazdy futbolu na Instagramie

Gdzie mieszkają piłkarze i ile zarabiają? Gwiazdy futbolu na Instagramie

Bajecznie mieszkają, mają piękne narzeczone, angażują się w akcje charytatywne. Idealni!

Taki Brazylijczyk Neymar na przykład. W poprzednim sezonie zarobił 81,5 miliona euro, a jako że zamienił FC Barcelonę na klub Paris Saint-Germain, wprowadził się do podparyskiej willi z basenem i ogrodem o powierzchni pięciu tysięcy metrów kwadratowych. Przywiózł tu wszystkie swoje luksusowe ferrari i porsche, a jego bajeczne życie na Instagramie obserwuje… 98 milionów osób. A ma zaledwie 27 lat.

Cristiano Ronaldo jest nieco starszy, bo ma lat 32, za to już liczną rodzinę. Mieszka z czwórką dzieci i swoją partnerką w domu w Madrycie, którego wartość szacowana jest na 5 milionów funtów. Powierzchnia: ponad 8 tys. m kw. Cóż to jest przy jego zarobkach: w poprzednim sezonie – 94 miliony euro. Chętnie pokazuje dom i rodzinę swoim aż 133 milionom fanów na Instagramie, na przykład podczas rodzinnej imprezy w basenie. W swojej posiadłości ma m.in. boisko do piłki nożnej i… żłobek. Dla porównania: jeden z najstarszych zawodników mistrzostw, Rosjanin Siergiej Ignaszewicz, ma na Instagramie 83 tys. fanów. Już był na piłkarskiej emeryturze, gdy okazało się, że musi zagrać w mistrzostwach.

Lionel Messi, Argentyńczyk, to prawie, prawie emeryt (zmienił zdanie o zakończeniu międzynarodowej kariery, by zagrać na mundialu). Zarobił 126 milionów euro. Mieszka w okazałej, urządzonej nowocześnie rezydencji z żoną, trójką dzieci i dwoma psami, a dzieci pierwsze kroki stawiają, a jakże, na przydomowym boisku. O basenie nie warto wspominać, bo w jego okolicy basen ma każdy. Za to ma swój prywatny teatr.

Kolejni złoci chłopcy z boisk i ich konta to Gareth Bale, który zarobił 44 miliony euro i Gerard Pique – 29 mln. Natomiast najlepiej opłacany Anglik to napastnik Harry Kane. Mieszka w luksusowym domu o szaro-czarnym wystroju. W sypialni ma ściany obite skórą, a łóżko jego i narzeczonej Kate ma więcej metrów kw. niż polska kawalerka. Tak jego narzeczona, jak i on sam (5,3 mln obserwujących) chętnie dzielą się na Instagramie wiadomościami z prywatnego życia, zatem ogłaszamy: ich córeczka, mała Ivy, niebawem będzie mieć rodzeństwo.

fot. instagram Cristiano Ronaldo na basenie z częścią swojej rodziny, m.in. bliźniakami, które tak świętowały pierwsze urodziny.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0