Gdańsk: Nietrzeźwa stomatolog przeprowadziła zabieg?

Gdańsk: Nietrzeźwa stomatolog przeprowadziła zabieg?

Nietrzeźwa stomatolog przeprowadziła zabieg? O takim incydencie poinformowani zostali gdańscy policjanci, których zaalarmowała zaniepokojona pacjentka. Wydarzenia rozegrać się miały w niedzielę w nocy. Policjanci informują, że 40-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie.

– W niedzielę o godz. 00.10 dyżurny komisariatu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że lekarz stomatolog, pełniący nocny dyżur w jednej z gdańskich przychodni, jest najprawdopodobniej pijany oraz że w takim stanie wykonał zabieg – mówi st.asp. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

 

Dodaje, że policjanci natychmiast pojechali do wskazanego przez zgłaszającą gabinetu.

 

– Funkcjonariusze przeprowadzili badanie trzeźwości dyżurującej lekarki, a jego wynik pokazał około 1 promila alkoholu w organizmie – mówi st.asp. Chrzanowski I podsumowuje: – 40-latka wkrótce zostanie przesłuchana i najprawdopodobniej usłyszy zarzut dotyczący narażenia swojej pacjentki na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

 

Jeżeli zarzut się potwierdzi, pod znakiem zapytania może stanąć również jej dalsza praktyka zawodowa.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0