HomePOLSKA

“Gazeta Polska Codziennie”: Czterech polityków PO skazano za pedofilię

“Gazeta Polska Codziennie”: Czterech polityków PO skazano za pedofilię

“Gazeta Polska Codziennie” dotarła do informacji o czterech politykach PO skazanych za pedofilię – informuje portal niezależna.pl.

Gazeta pisze o czterech wyrokach. Wyrokiem z maja 2011 Łukasz M., radny Platformy z warszawskiej Pragi-Północ, został skazany za posiadanie ponad 3 tysięcy zdjęć i filmów z dziecięcą pornografią oraz szantaż seksualny.

Wyrokiem z września 2011 roku skazany został Piotr Z., w chwili popełnienia czynu 46-letni radny Platformy Obywatelskiej z małej miejscowości w okolicach Słupska. Otrzymał karę dwóch lat więzienia za wielokrotne gwałty na 13-letniej córce sąsiadów.

W październiku 2013 roku za wykorzystywanie seksualne 14 dziewczynek poniżej 15. roku życia skazany został Marek L., ówczesny radny Platformy Obywatelskiej z warszawskiego Żoliborza.
W czerwcu 2015 skazano także Rafała P., szefa młodzieżówki PO z Gniezna, za wykorzystanie seksualne trzech chłopców poniżej 15. roku życia przez zmuszanie do stosunków seksualnych za pomocą szantażu i groźby ujawnienia rozebranych zdjęć.

Na antenie Telewizji Republika redaktor naczelny “Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz poinformował, że chodzi o polityków, którzy w tej chwili “zeszli ze sceny”. “Ale zdarzyło się” – zaznaczył Tomasz Sakiewicz.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/niezalezna.pl/vey/dyd

COMMENTS