21 C
Chicago
piątek, 24 maja, 2024

“Forbes” uznał Hillary Clinton za drugą, najbardziej wpływową kobietę na świecie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Magazyn “Forbes” opublikował listę 100 najbardziej wpływowych kobiet świata. Starająca się o nominację Demokratów w wyborach prezydenckich 2016 roku, Hillary Clinton znalazła się na miejscu drugim.

Pochodząca z Illinois, Clinton pełniła funkcję senatora, była też sekretarzem stanu USA a teraz przygotowuje się do walki o fotel prezydenta – stwierdzono w podsumowaniu magazynu “Forbes”. Hillary Clinton wyprzedziła kanclerz Niemiec, Angela Merkel. Na liście znalazły się kobiety nie tylko z politycznej sceny ale także zajmujace się biznesem oraz znane ze swych artystycznych dokonań.

W pierwszej dziesiątce poza Merkel i Clinton wymienione zostały w kolejności: Melinda Gates, Janet Yellen, Mary Barra, Christine Lagarde, Dilma Rousseff, Sheryl Sandberg, Susan Wojcicki oraz Michelle Obama. Milionerka i popularna w USA dziennikarka, Oprah Winfrey tym razem uplasowała się na miejscu 12. Artystyczny świat reprezentują między innymi na 18. lokacie piosenkarka Beyonce Knowles a na 21. Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego wydania „Vogue”.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520