20.3 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Floryda otwiera się ponownie – mniej ograniczeń

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ograniczenia dotyczące koronawirusa zmniejszają się w południowej Florydzie
W hrabstwie Miami-Dade restauracje mogły po raz pierwszy od prawie dwóch miesięcy witać gości z powrotem w pomieszczeniach, pod warunkiem, że nosili maski, a lokale działały z 50% wydajnością.W hrabstwie Miami-Dade od początku lipca zakazano większości posiłków w pomieszczeniach zamkniętych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.
„Nie oznacza to, że to już koniec na dłuższą metę” – powiedział burmistrz Carlos Gimenez podczas internetowej konferencji prasowej. „Chociaż zmierzamy w dobrym kierunku, nie wyszliśmy z lasu”.

Zgodnie z zarządzeniem zezwalającym na spożywanie posiłków w pomieszczeniach, restauracje będą musiały uruchamiać swoje systemy wentylacji i klimatyzacji z włączonymi wentylatorami, utrzymywać otwarte drzwi i okna oraz ograniczać maksymalnie sześć osób przy stole.

Hrabstwo Miami-Dade zezwala również na ponowne otwarcie kasyn, pod warunkiem, że jedzenie i napoje są spożywane w wyznaczonych miejscach, a picie i jedzenie jest zabronione przy stołach do gier i automatach.

W hrabstwie Palm Beach urzędnicy pozwolili na ponowne otwarcie od poniedziałku salonów tatuażu i piercingu, a także solarium – sklepy tatuażu, gabinety piercingu i solarium będą musiały dostosować odpowiednie protokoły bezpieczeństwa, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, zgodnie z poleceniem wydanym w niedzielę wieczorem.

Rozluźnienie ograniczeń w południowej Florydzie nastąpiło po tym, jak gubernator Florydy Ron DeSantis powiedział, że rozważa zezwolenie południowej Florydzie na przejście do fazy 2, co pozwoliłoby większej liczbie firm na wznowienie działalności.

DeSantis powtórzył ten pomysł w poniedziałek na konferencji prasowej w The Villages, mówiąc, że rozważa ponowne otwieranie barów i klubów nocnych i chce, aby trzy hrabstwa południowej Florydy – Palm Beach, Broward i Miami-Dade – dołączyły do reszty stanu w ponownym otwieraniu biznesów .

„Wszystko jest otwarte z wyjątkiem klubów nocnych i pubów, a to jest coś, co zamierzamy rozwiązać” – powiedział DeSantis. „Zamierzamy popracować nad naszymi trzema hrabstwami na południu Florydy, doprowadzając je tam, gdzie jesteśmy. A to naprawdę ostatni element układanki ”.

DeSantis przysiągł, że nigdy więcej nie zablokuje gospodarki na Florydzie.
„Słyszę, jak ludzie mówią, że zamkną kraj i, szczerze, wzdrygam się” – powiedział.

Przed wizytą w The Villages DeSantis przeprowadził dyskusję panelową w Tallahassee z nowym doradcą prezydenta Donalda Trumpa ds. Pandemii, dr. Scottem Atlasem, który zauważył, że liczba infekcji i zgonów spada w najbardziej dotkniętych stanach.

Floryda zgłosiła w poniedziałek około 1900 nowych przypadków koronawirusa, zwiększając całkowitą liczbę przypadków do 623,471 przypadków. Floryda zgłosiła również 68 nowych zgonów w poniedziałek, zwiększając całkowitą liczbę zgonów w stanie do 11 333 zgonów.
JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520