HomeCiekawostki

Finalista “Top Model” wyrzucony przez TVN z programu! Dopuścił się przestępstwa seksualnego w USA

Finalista “Top Model” wyrzucony przez TVN z programu! Dopuścił się przestępstwa seksualnego w USA

Już za moment finał 9. edycji programu “Top Model”, ale wszystko wskazuje na to, że nie obędzie się bez kontrowersji. Wszystko za sprawą jednego z finalistów, Dominica D’Angelica, który – zdaniem Internautów – w przeszłości miał dopuścić się poważnego przestępstwa! Mamy też oficjalną decyzję kierownictwa stacji TVN w sprawie dalszego udziału mężczyzny w “Top Model”!

Twitter dosłownie zapłonął, a hasztag #topmodel opanował trendy. Wszystko za sprawą programu “Top Model” i jednego z finalistów, Dominica D’Angelica oraz wpisu na Instagramie programu, gdzie jedna z organizacji zajmujących się pomocą osobom wykorzystanym seksualnie ujawniła przeszłość Dominica!

Jak wynika z dokumentów, które pojawiły się na Twitterze, Dominic D’Angelica w 2011 roku dopuścił się przestępstwa seksualnego! W sieci możemy znaleźć screeny z rejestrów oraz artykuły prasowe na temat domniemanego czynu uczestnika “Top Model”. Dominic D’Angelica w swoim domu, w towarzystwie swojego brata bliźniaka, miał upić, a następnie odbyć stosunek seksualny z 15-latką. Rzeczywiście w sieci można znaleźć informację, że D’Angelica został skazany za oralny stosunek z osobą poniżej 16 roku życia. Dominic znajduje się w oficjalnych rejestrach skazanych hrabstwa Amador, stanu Kalifornia, gdzie widnieją jego dane.

 

Mężczyzna miał otrzymać wyrok w zawieszeniu, ale złamał jego zasady, więc musiał spędzić za kratami 5 miesięcy. Te daty pokrywają się z częstotliwością publikacji przez mężczyznę postów na Instagramie w 2014 roku. Głos w tej sprawie zabrał brat bliźniak, Stefen D’Angelica, który wprost został zapytany na Instagramie, czy jego brat jest pedofilem. Odpowiedź mężczyzny była jednoznaczna – to fake news. Jednocześnie Stefen zapowiedział, że wraz z bratem zabiorą publiczne stanowisko w tej sprawie i wszystko z chęcią wyjaśnią swoim fanom.

Teraz otrzymaliśmy oficjalny komunikat stacji TVN, w którym czytamy, że Dominic D’Angelica został usunięty z programu! Jak informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Red. Krzysztof Połaski PolskaPress AIP

COMMENTS