HomeChicago

Festival Polonaise 2020 został odwołany!

Festival Polonaise 2020 został odwołany!

Największa polonijna impreza lata w Chicago – Festival Polonaise została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Festiwal miał odbyć się w dniach 21-23 sierpnia w Niles.

O odwołaniu imprezy poinformowali organizatorzy. “Z ogromnym smutkiem informujemy o odwołaniu Festivalu Polonaise 2020 z powodu pandemii koronawirusa. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszej publiczności, jak również wystawców, pracowników i wszystkich, którzy pokochali Festival. W tym roku nie spotkamy się w Niles, ale obiecujemy, że w przyszłym roku przygotujemy jeszcze większy i jeszcze lepszy festiwal, a na scenie będziecie mogli zobaczyć największe gwiazdy świata muzyki i szklanego ekranu.”

 

Festival Polonaise to największa impreza lata, która od trzech lat odbywa się na przedmieściach Chicago, w miejscowości Niles. Do tej pory na scenie Festival Polonaise pojawili się tak znakomici goście , jak Lady Pank, Bajm i Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Doda, Sztywny Pal Azji, Paweł Kukiz, Stachursky, Ania Wyszkoni, Chłopcy z Placu Broni, Majka Jeżowska, a także Joanna Krupa, Krzysztof Ibisz, Magda Gessler, Ewa Wachowicz, Qczaj, Ania Głogowska, Rafał Maserak, Jan Kliement, Kabaret Paranienormalni, Michał Wójcik, czy Kabaret Nowaki.

Z powodu pandemii koronawirusa zostały odwołane największe imprezy i koncerty, w tym Ravinia Festival, Lollapalooza, koncerty w Millenium Park, a także wszelkie występy sław światowego formatu.

MS

 

COMMENTS