HomeCiekawostki

Ewelina Flinta prosi o modlitwę, gitarzysta Adam Palma walczy z koronawirusem

Ewelina Flinta prosi o modlitwę, gitarzysta Adam Palma walczy z koronawirusem

Pochodząca z Jasienia w powiecie żarskim wokalistka Ewelina Flinta zamieściła poruszający wpis na Facebooku, jej kolega, znakomity gitarzysta Adam Palma walczy z koronawirusem. Jego stan jest ciężki.

 

“Drodzy, mój kolega, znakomity gitarzysta Adam Palma i jego rodzina zarazili się COVID-19. Bliscy Adama już dochodzą do siebie, niestety on, od trzech tygodni, przebywa na oddziale intensywnej terapii w stanie ciężkim. Rodzina Adama i ja również, bardzo prosimy wszystkich, którzy chcieliby pomóc o modlitwę, medytację w intencji szybkiego powrotu do zdrowia, przesłanie dobrej energii… Co kto potrafi. Wszystko, co w tej chwili może Adama wzmocnić jest bardzo cenne. Bardzo mocno w to wierzymy!”.

 

– napisała wokalistka na swoim profilu na Facebooku. Ewelina Flinta, autorka hitu “Żałuję”, wspólnie z Adamem Palmą występowała w Trio Palma&Flinta;&Fazi.; Z prośbą o modlitwę za gitarzystę zwrócił się też do fanów muzyk jazzowy – Piotr Baron. “Modlitwa, myśl, wibracja. Daj, co masz” – napisał na Facebooku.

 

Adam Palma jest wirtuozem gitary, mieszka w Manchesterze, jest wykładowcą na The University of Salford. Występował z wieloma wybitnymi muzykami, m.in. z Al DiMeolą i Tommym Emmanuelem. Ten ostatni również zaapelował do fanów o duchowe wsparcie dla gitarzysty. Sam Adam Palma 11 kwietnia 2020 napisał na swoim facebookowym profilu:

 

“Niestety, za 2 h intensywna terapia, tlen i kroplówka już nie wystarczają. Nie żegnam się, uda się!”.

 

Mariola Szczyrba aip

COMMENTS