10.7 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub odbędą się w Rzeszowie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Eliminacje do Mistrzostw Polski w tej jednej z najpopularniejszych gier planszowych na świecie, odbędą się 19 września w godzinach od 15 do 19 na placu eventowym CH Plaza.

Rummikub to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. W ponad pięćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach w grę Rummikub gra około miliarda osób. Niezwykłość tej gry polega na prostocie zasad, które nią rządzą oraz niezliczonej liczbie możliwych kombinacji. Do światowej popularności Rummikuba przyczynili się przede wszystkim jego wielbiciele. W wielu krajach powstały kluby zrzeszające miłośników tej liczbowej gry – niektóre z nich funkcjonują do dziś.

Wydarzeniem, które umocniło pozycję Rummikuba na tle innych gier i szybko obiegło kule ziemską, stały się krajowe rozgrywki. Zainteresowanie, z jakim się spotkały, oraz rosnąca liczba państw, które zaczęły je organizować, skłoniły rodzeństwo Hertzano (autorów gry) do organizowania Międzynarodowych Mistrzostw. Rummikub, który jest produkowany w 25 wersjach językowych, sprzedał się dotąd w ponad kilkudziesięciu milionach egzemplarzy.

Jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu „GRY ROKU” – w tym również w Polsce, a w roku 1997 został okrzyknięty najlepiej sprzedająca się grą w USA. Tajemnica Rummikuba tkwi w prostocie zasad, które nim rządzą. Wystarczy dobrze opracowana strategia, odrobina szczęścia i ktoś, kto zagra wspólnie z tobą.

, foto mat.org

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520