21.1 C
Chicago
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Egipt: W autokar z polskimi turystami z dużą prędkością uderzyła ciężarówka. Trzy osoby nadal przebywają w szpitalach

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Po wypadku autokaru z polskimi turystami w pobliżu kurortu Marsa Alam w Egipcie trzy osoby nadal przebywają w szpitalach.

Rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ewa Suwara powiedziała IAR, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jedna osoba została już ze szpitala wypisana, a jedna, która była w stanie ciężkim została przewieziona do kliniki w Hurghadzie gdzie przeszła już operację.

Dwie osoby przebywają w szpitalu w Marsa Alam. Jedna z nich pozostaje na obserwacji a druga jest przygotowywana do operacji. Ewa Suwara powiedziała, że obecnie wszystkie osoby, które są w szpitalach są w stanie, który można określić jako „nie zagrażający ich życiu”.

Rzeczniczka MSZ dodała, że służba konsularna pozostaje na miejscu i jest w bezpośrednim kontakcie z rezydentem biura, policją oraz szpitalem. Okoliczności wypadku mają być wyjaśniane przez miejscowe władze.

Do wypadku doszło wczoraj około 18.00 w drodze z lotniska do hotelu. Jak podała TVP INFO, powołując się na relację jednego z pasażerów, w autokar z polskimi turystami z dużą prędkością uderzyła ciężarówka. Jej kierowca, według relacji turysty, miał uciec z miejsca wypadku. Turyści, którzy nie ucierpieli, zostali przewiezieni do hotelu.

iar/I.Sz./zr

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520