HomeCiekawostki

Edyta Górniak nie porzuca aktywności na Instagramie. “Zaprzyjaźnieni z matrixem się nie ucieszą”

Edyta Górniak nie porzuca aktywności na Instagramie. “Zaprzyjaźnieni z matrixem się nie ucieszą”

Edyta Górniak nie porzuca aktywności na Instagramie. Swoją decyzję ogłosiła w nowym filmiku opublikowanym w tym medium. Fanów zaprosiła na spacer po ośnieżonej, górskiej okolicy. “To nie jest dobry czas, by się wyciszyć” – podkreśliła jurorka “The Voice of Poland”, decyzję o wycofaniu z mediów społecznościowych przekłada na przyszły rok – “zaprzyjaźnieni z matrixem się nie ucieszą” – mówi. Fanom natomiast poleca dbać o oddech i być szczęśliwym.

 

Edyta Górniak powraca do aktywności na Instagramie, choć zapewniała, że zniknie z tego kanału komunikacji. Mam dla was dobrą wiadomość i niedobrą. – mówi w nowym filmiku na Instagramie. – Chciałam się wycofać z mojej chęci wyciszenia platform społecznościowych. To nie jest dobry czas na to, by się wyciszyć. Przekładam tę decyzję i mam nadzieję, że to ucieszy rozświetlone serca – ogłosiła Edyta Górniak.

 

Powody swojej decyzji tłumaczy faktem otrzymania wielu wiadomości od fanów, by być blisko siebie w trudnych czasach. Wokalistka i jurorka “The Voice of Poland” obiecała, że postara się być aktywna w mediach społecznościowych. Ta wiadomość zapewne nie ucieszy “zaprzyjaźnionych z matrixem”. – powiedziała Górniak. Stwierdziła jednocześnie, że w pewnych sprawach “nie może nie zabierać głosu”.

 

Decyzję o wycofaniu z mediów społecznościowych Edyta Górniak przekłada na przyszły rok, jak “czasy będą trochę spokojniejsze”.

 

Chciałam wam kochani przypomnieć, że oddech jest jedną z najważniejszych, podstawowych funkcji w życiu. Oddech jest:

 

    • życiem,

 

    • oczyszcza,

 

    • uzdrawia.

 

Chrońcie oddech i dbajcie o oddech. – zaapelowała Edyta Górniak i podkreśliła w czasie swojego spaceru po śniegu opublikowanego na Instagramie, że jest szczęśliwa. Na koniec nagrania Edyta Górniak zapytała swoich fanów o to, czego chcą w życiu. Poradziła, by być odpowiedzią na to pytanie i to manifestować.

 

 

AIP

COMMENTS