HomeSeattle

Eddie Vedder założył Instagrama aby zachęcić do wyborów pocztowych

Eddie Vedder założył Instagrama aby zachęcić do wyborów pocztowych

Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam postanowił podkreślić wagę wyborów prezydenckich. W tym celu specjalnie założył konto na Instagramie.

55-letni wokalista Pearll Jam, Eddie Vedder, założył sobie właśnie kontro na Instagramie.

Nie zrobił tego, żeby promować swój zespół, ale po to, żeby zachęcić amerykanów do głosowania. Podkreśla, że głosowanie pocztowe jest sprawdzoną metodą i nie można dać się oszukać, tym, którzy twierdzą, że jest inaczej.

Pokazuje jak sam bierze udział we wstępnym głosowaniu w Seattle, za pomocą “absentee ballot, czyli pocztowo (znane również jako Mail in Ballot).

“Komukolwiek, kto próbuje podważyć tą metodę głosowania jako niejasną i podatną na oszustwo nie powinno się ufać.” – komentuje Eddie.

“Jako Pearl Jam musieliśmy prosić o pocztowe karty do głosowania (absentee ballot) od 1992r. ponieważ zawsze byliśmy daleko od domu, w trasie” – dodaje frontman zespołu, próbując rozwiać panujące wątpliwości.

Stan Waszyngtonu umożliwia masowe głosowanie pocztowe już od 10 lat.

“M.I.T wykonało bardzo szczegółowe badania na temat Mail in Ballots w USA, biorą pod uwagę ostatnie 20 lat. Setki milionów głosów. Donieśli, że ilość sfałszowanych kart do głosowania osiąga wartość 0.00006%”

“Proszę, nie dajcie się zwieść retoryce niektórych ludzi, którzy ewidentnie chcą aby jak najmniej ludzi brało udział w głosowaniu. Czy może wolelibyście narażać swoje zdrowie, oraz innych, podczas gdy moglibyście skorzystać z tej sprawdzonej i wiarygodnej metody głosowania, która działa od lat?”

Zespół również zorganizował konkurs, nagrodą w którym jest spotkanie z nimi. Wystarczy tylko obiecać, że weźmie się udział w głosowaniu i zarejestruje na ich platformie fundraisingowej Omaze.

 

PS

 

COMMENTS