17.7 C
Chicago
sobota, 15 czerwca, 2024

Dyspozytorka policji wykorzystywała seksualnie 11-latka

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dyspozytorka policji w Palm Bay na Florydzie została aresztowana pod zarzutem utrzymywania relacji seksualnych z 11-letnim chłopcem.

40-letnia Amanda Chandler dołączyła do policji trzy lata temu. Kilka dni temu funkcjonariusze zostali wezwani do śledztwa w sprawie przedawkowania narkotyków z jej udziałem. Wtedy wyszły na jaw deprawacyjne czyny kobiety.

Chandler poznała dziecko w ubiegłym roku. 11-latek czasem zatrzymywał się w jej domu z rodziną. Kontakt seksualny nawiązała z nim w lutym. Kobiecie, którą zawieszono już w policyjnych obowiązkach i która wkrótce zostanie zwolniona z pracy, stawia się m.in. zarzut napaści seksualnej.

Wieść o przestępstwie Chandler była szokiem dla jej partnera, z którym pozostaje w związku małżeńskim od 19 lat. Para ma dwójkę dzieci w wieku 10 i 8 lat.

– Wyglądało na to, że ona lubi pomagać ludziom. To wszystko zupełnie rozdarło moją rodzinę, zwłaszcza syna. To oczywiście bardzo niepokojące. Ten chłopiec ma zaledwie 11 lat, przez resztę życia będzie na nim ciążyć piętno tego wszystkiego – stwierdził Steven Chandler.

Kobieta zostanie poddana badaniom psychologicznym, a następnie trafi do aresztu.

(łd)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520