HomePOLSKA

Dyrektor Radia Maryja posądza protestujących o satanizm. Chce to Bogu wynagrodzić

Dyrektor Radia Maryja posądza protestujących o satanizm. Chce to Bogu wynagrodzić

Ojciec Tadeusz Rydzyk posądza uczestników odbywających się w Polsce masowych protestów o satanizm. W sanktuarium w Porcie Drzewnym zakonnik zorganizował serię mszy, które mają wynagrodzić Kościołowi zniewagi, a Bogu – grzechy.

Ojciec Tadeusz Rydzyk kolejny raz odniósł się do Strajku Kobiet. Uczestników odbywających się w Polsce masowych protestów przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego, uznał za bluźnierców i satanistów.

 

– Kochana Rodzino Radia Maryja! W związku z ostatnimi wstrząsającymi, tragicznymi wydarzeniami w naszej ojczyźnie, bluźnierstwami, satanistyczną agresją, obrażaniem Pana Boga, Matki Najświętszej, dewastacją świątyń, przerywaniem w sposób satanistyczny Mszy świętych zapraszamy ludzi dobrej woli do podjęcia aktów wynagrodzenia Panu Bogu i Matce Najświętszej za te grzechy – powiedział cytowany na stronie internetowej Radia Maryja toruński zakonnik.

 

W związku z tym w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Porcie Drzewnym rozpoczęła się seria mszy, która zgodnie z intencją zakonnika, ma wynagrodzić bluźnierstwa i ataki na kościoły w Polsce.

 

Do 6 listopada codziennie o godzinie 18.00 sprawowana będzie Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu – czytamy na stronie toruńskiej rozgłośni. – Po Eucharystii zaplanowano suplikację, litanię do św. Jana Pawła II i różaniec wynagradzający za zniewagę Kościoła.

 

Dodatkowo w piątek organizatorzy będą zachęcali do postu o chlebie i wodzie.

AIP

COMMENTS