"> Dwuletnia dziewczynka spędziła 9 dni z martwymi rodzicami – wiadomosci.com

Dwuletnia dziewczynka spędziła 9 dni z martwymi rodzicami

Dwuletnia dziewczynka spędziła 9 dni z martwymi rodzicami

Horror w jednym z mieszkań w Kijowie. 2-letni Alexandra spędziła 9 dni z martwymi rodzicami. Dziewczynkę odnaleźli policjanci. Była odwodniona i niedożywiona tak bardzo, że nie mogła stanąć na własnych nogach. Dziecko trafiło do szpitala. Co się stało?

Odwodniona i niedożywiona dwuletnia dziewczyna została znaleziona w jednym z mieszkań na Ukrainie. Obok leżały ciała jej rodziców, którzy mogli nie żyć nawet od dziewięciu dni. 2-letnią Alexandrę znalazły służby ratunkowe. Sprawę zgłosili sąsiedzi, którzy skarżyli się na nieprzyjemny zapach wydobywający się z jednego z mieszkań. Jak opisuje mirror.co.uk, mieszkająca na siódmym piętrze rodzina miała być ostatni raz widziana 2 maja.

 

Sąsiedzi twierdzą, że słyszeli odgłosy kłótni z ich mieszkania. Od tego czasu nie było z nimi kontaktu. Gdy służby ratunkowe włamały się do mieszkania, zastały przerażający widok. Ledwo żywa 2-letnia dziewczynka została znaleziona obok zwłok 27-letniej matki – Viktorii i 34-letniego ojca. Alexandra była skrajnie wyczerpana, nie mogła stanąć o własnych siłach. Trafiła do szpitala. Jak podaje mirror.co.uk – życiu dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo. Co się stało w mieszkaniu na 7. piętrze? Przyczyna śmierci rodziców 2-latki nie była od razu jasna. Nie wiadomo też, czy oboje zmarli mniej więcej w tym samym czasie, czy nie.

 

Wiadomo, że 8 maja jeden ze znajomych pary opublikował apel w mediach społecznościowych. Był zaniepokojony, że z nie może się skontaktować z Viktorią. Trzy dni później policjanci dokonali tego przerażającego odkrycia. Jak relacjonuje mirror.co.uk, w mieszkaniu znaleziono mnóstwo strzykawek. Przyczynę śmierci określi analiza kryminalistyczna. Sprawę bada policja.

mw-g za mirror.co.uk, aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0