22.8 C
Chicago
niedziela, 19 maja, 2024

Duda jak najszybciej chcę złożyć projekt obniżający wiek emerytalny

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Andrzej Duda zapowiada jak najszybsze złożenie swoich dwóch pierwszych projektów ustaw. Chodzi o obniżenie wieku emerytalnego i podwyższenie kwoty wolnej od podatku.
Prezydent elekt w wywiadzie dla TVP Kraków nie sprecyzował jednak czy projekty trafią do Sejmu jeszcze przed wyborami. Andrzej Duda ma nadzieję, że propozycje będą gotowe „w najbliższych tygodniach, miesiącach”. „Nie chcę w tej chwili deklarować czy na pewno to będzie przed wyborami, czy też po wyborach, aczkolwiek nie ukrywam, że zależy mi tutaj bardzo na czasie” – tłumaczył prezydent elekt. Przypomniał, że podczas jednej z debat prezydenckich wspomniał, że projekty w sprawie obniżenia wieku emerytalnego i podwyższenia kwoty wolnej od podatku złoży w pierwszym roku swojej kadencji. „Ale chciałbym, żeby stało się to jak najszybciej” – dodał.
Andrzej Duda mówił również o kompletowaniu składu swojej kancelarii. „7 sierpnia wszystko będzie jasne, jeśli chodzi o kwestie personalne” – powiedział prezydent elekt, dodając, że wszystkie funkcje zostały już rozdzielone.
Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta odbędzie się w przyszły czwartek 6 sierpnia. Ceremonia przed połączonym izbami Sejmu i Senatu rozpocznie się o godzinie 10:00.
IAR/TVP Kraków/kd/kry

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520