22.2 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Donald Trump zarzuca zarzuca administracji Obamy zakładanie podsłuchów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prezydent USA zarzuca zakładanie telefonicznych podsłuchów administracji swojego poprzednika. Donald Trump napisał na Twitterze, że miało do tego dochodzić w trakcie ubiegłorocznej kampanii wyborczej do Białego Domu.

W pierwszym tweecie na ten temat prezydent Trump napisał, że podsłuchy były założone na telefonach w Trump Tower – czyli w siedzibie jego firm w Nowym Jorku, tuż przed wyborczym zwycięstwem. „Dam głowę, że dobry prawnik mógłby wnieść pozew z tytułu tego, że prezydent Obama podsłuchiwał moje telefony tuż przed wyborami” – napisał potem prezydent Trump, a w kolejnym wpisie dodał: „Jak nisko musiał upaść prezydent Obama, by podsłuchiwać moje telefony w trakcie procesu wyborczego. To jak afera Nixon/Watergate. Zły (albo chory) człowiek!”
W ostatnich dniach amerykańskie media donosiły o domniemanych kontaktach przedstawicieli administracji Donalda Trumpa z Rosją. „Washington Post” napisał, że prokurator generalny Jeff Sessions zataił spotkania z ambasadorem Rosji. Donald Trump odpowiedział – również na Twitterze – że politycy Partii Demokratycznej również spotykali się z „przedstawicielami Rosji”.

(IAR)/Twitter, Fot. Dreamstime.com

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520