Dom Zenka Martyniuka obiektem ataku włamywaczy. Chcieli okraść króla disco polo, gdy ten bawił się na weselu syna

Dom Zenka Martyniuka obiektem ataku włamywaczy. Chcieli okraść króla disco polo, gdy ten bawił się na weselu syna

W sobotę 6 października w kościele pod Białymstokiem odbył się długo wyczekiwany ślub syna króla disco polo. Para młoda Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w pięknym drewnianym kościółku powiedzieli sobie sakramentalne “TAK”.

 

Mówi się, że Zenek Martyniuk wydał na imprezę aż milion złotych, jednak ślub syna mógł go kosztować zdecydowanie więcej – gdy król disco polo bawił się na przyjęciu, złodzieje próbowali włamać mu się do domu.

 

Wesele zorganizowano w Lipowym Moście niedaleko Supraśla na prawie – jak donosiły tabloidowe media – 250 osób. Przyjęcie miało kosztować aż milion złotych! Tabloidowe media wyliczyły, że młoda para – oprócz hucznego wesela – dostanie w prezencie od Zenka Martyniuka i jego żony mercedesa. Jego wartość to 450 tysięcy złotych.

 

Po weselu młodzi wybiorą się w podróż poślubną do Ameryki Południowej. Ślub syna mógł jednak kosztować króla disco polo zdecydowanie więcej – gdy Zenek Martyniuk bawił się na przyjęciu, złodzieje próbowali włamać mu się do domu. O wszystkim poinformował media syn piosenkarza.

 

– Ktoś próbował włamać się do domu ojca! – mówił pan młody w niedzielę 7 października. – Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli – wyznał w rozmowie z “Faktem”.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0