HomeKultura

Dolnośląskie: Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Metal Mine Festival

Dolnośląskie: Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Metal Mine Festival

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Metal Mine Festival

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Metal Mine Festival. To impreza organizowana na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu z myślą o fanach ciężkiego rockowego grania. W tym roku odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia. Zapowiada się bardzo interesująco. Niezwykła sceneria, świetne nagłośnienie, a na scenie przez kilka godzin naprawdę bardzo dobre kapele. Podczas dotychczasowych edycji MMF wystąpili: The Haunted, Septicflesh, Decapitated, KAT & Roman Kostrzewski, Azarath, Hypnos, Mord’A’Stigmata, Divine Chaos, Mentor, Slaves Of Evil, Lolitas Masturbate, Acid Drinkers, Obscure Sphinx, Furia, In Twilight’s Embrace, Doomas, Antigod, F.A.M, Eternar Deformity, Veal, Warbell, Disorder, Cinis, The Sixpounder, Terrordome, Bloodthirst, Tortharry, lllusion, Luna Ad Noctum.

 

W tym roku zapowiadanych jest także kilka świetnych grup. Kto zatem zechce wybrać się 24 sierpnia na Starą Kopalnię, powinien już pomyśleć o kupieniu biletu. Czasu jest co prawda jeszcze sporo, ale zapewne nie zabraknie też chętnych do zobaczenia i posłuchania zespołów uczestniczących w MMF 2019. Miłośnicy tego rodzaju muzyki zjadą do Wałbrzycha z całego kraju. A na scenie w Starej Kopalni ma między innymi wystąpić grupa Asphyx. Ten holenderski zespół założyli w 1987 roku perkusista Bob Bagchus i gitarzysta Tony Brookhuis. Muzycy są zatem doświadczeni, a grupa znana. Mają już na koncie m.in. dziewięć albumów, a najnowszy ma tytuł „Incoming Death”.

 

Organizatorzy poinformowali, że oprócz kapeli z Holandii podczas Metal Mine Festival 2019 zagrają też: Harakiri for the Sky, Embrional, Devilis Impressions, ROSK, Entropia i Spatial. Warto dodać, że w tym roku w Metal Mine Festival wprowadzono pewną zmianę. Zespoły koncertować będą bowiem nie tak jak dotychczas na otwartej przestrzeni, ale w hali. Organizatorzy zapewniają, że nie powinno to odbić się na jakości brzmienia. Bilety do nabycia : – Wałbrzych – Stara Kopalnia, kasy Welcome Center Wałbrzych – Pasaż Tesco, Biuro Usług Turystycznych Jolka Wrocław – Rock Shop – Rynek, D.H. Feniks Jelenia Góra – Paweł Drankowski (DEMO) ul. Cieplicka 107/7 oraz na portalu ticketmaster pl.

 

Ceny biletów : 85 zł do 18 sierpnia, od 19-go 95 zł

 

aip

COMMENTS