Dolnośląskie: Pijana matka leżała na trawniku, a po dzieci przyszedł ojciec. Też pijany

Dolnośląskie: Pijana matka leżała na trawniku, a po dzieci przyszedł ojciec. Też pijany

Mieszkańcy Kłodzka zauważyli dwoje dzieci stojących w pobliżu leżącej na trawniku kobiety. Okazało się, że była to ich kompletnie pijana matka mająca dwa promile alkoholu w organizmie. Pijany był również ojciec, który pojawił się na miejscu. 

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pijanej matki leżącej na trawniku w pobliżu miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili tę informację. Przy kobiecie stały jej dzieci – 10- i 14-letnie. Kobieta nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Po chwili na miejsce przyszedł ojciec małoletnich. Po przebadaniu okazało się, że matka małoletnich ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a ich ojciec – 1,8 promila. Funkcjonariusze oddali dzieci pijanych rodziców pod opiekę cioci. O zaistniałej sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny. Policjanci, jak zawsze w takich przypadkach, sprawdzą czy rodzice swoim zachowaniem mogli narazić dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

 

PB (aip)

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0