32.5 C
Chicago
sobota, 22 czerwca, 2024

Dodatkowe badania mają ustalić przyczynę śmierci rappera Juice WRLD

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Biuro koronera powiatu Cook nie podało przyczyn śmierci 21-letniego rappera z Chicago. Konieczne będą dodatkowe testy w tym patologii serca i toksykologicznych.

 

Wczoraj przeprowadzona została sekcja zwłok muzyka. Juice WRLD w niedzielę nad ranem zasłabł na lotnisku Midway. Z objawami zawału serca został zabrany do Advocate Christ Medical Center, gdzie stwierdzono jego zgon o 3.15  nad ranem. Tymczasem policja znalazła 70 funtów marihuany w walizkach na pokładzie prywatnego samolotu , którym rapper przyleciał do Chicago. Jak poinformował portal TMZ, osoby mu towarzyszące powiedziały, że wziął wcześniej tabletki nieznanego pochodzenia. Zarzuty posiadania broni usłyszało także dwóch ochroniarzy muzyka.

Jarad Anthony Higgins, który znany był jako Juice WRLD pochodził z Chicago. Popularność przyniósł mu  w 2018 roku album „Goodbye and Good Riddance”, który znalazł się na 6.miejscu listy Billboard 200. Singiel z tego albumu „Lucid Dreams” dotarł do 2.miejsca.  Muzyk w maju tego roku dostał nagrodę dla początkującego artysty 2019 Billboard Music Awards.  W sprawie jego śmierci dochodzenie prowadzi policja.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520