Dawid Podsiadło śpiewa w Tatrach nową wersję piosenki “Trójkąty i kwadraty”

Dawid Podsiadło śpiewa w Tatrach nową wersję piosenki “Trójkąty i kwadraty”

Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk do “Trójkątów i kwadratów” – zrealizowany w tatrzańskim plenerze.

Dziś na kanale YouTube Dawida Podsiadło można zobaczyć video do nowej wersji utworu “ Trójkąty i kwadraty (na żywo, akustycznie)”, oraz posłuchać go w serwisach streamingowych. „Trójkąty i kwadraty” były pierwszym singlem/video w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku. Nowa wersja piosenki została nagrana na żywo, podczas sesji akustycznej w Tartach.

 

Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę „Leśna muzyka”, w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku, oraz reedycję Diamentowej płyty „Małomiasteczkowy”, o tytule „Re: Małomiasteczkowy”. Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek.

Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. Akustyczna wersja „Trójkątów i kwadratów” znajdzie się na płycie „Re: Małomiasteczkowy”, zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje 4 piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 r.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0